O nas

ALVA Sp. z o. o. to Importer i Dystrybutor w Polsce doskonałej jakości sprzętu gastronomicznego w trzech grupach produktów :

 

Nakrycie Stołu – jesteśmy Autoryzowanym Partnerem największego producenta szkła na świecie – francuskiej firmy Arc International który ma w swoim portfolio marki takie jak Arcoroc – doskonałe szkło i zastawa stołowa do segmentu Horeca i Chef & Sommelier – ekskluzywna porcelana, sztućce i szkło. Reprezentujemy również w Polsce producentów porcelany St. James – porcelana o unikalnych lekkich kształtach raz Porcelite.

Dopełnieniem naszej oferty w tym dziale są sztućce włoskiej marki Pintinox oraz hiszpańskiej Comas

 

Catering – oferta nasza oparta jest przede wszystkim na produktach amerykańskiej firmy Cambro  - światowej sławy producenta tac, termosów, pojemników czy kosze do mycia, transportu i przechowywania naczyń. Uzupełnienie stanowią profesjonalen systemy transportu i dystrybucji posiłków temp-rite oraz pojemniki termoizolacyjne Polibox. Dodatkiem do termosów są szwedzkie pojemniki GN Idesta.

 

Bar – jesteśmy Wyłącznym Dystrybutorem najbardziej znanego producenta blenderów, mikserów i wyciskarek – amerykańskiej firmy  Hamilton Beach. Ofertę ta uzupełnia wybór sokowirówek włoskiej firmy Ceado.

 

Strategia naszej firmy opiera się na współpracy z firmami kompleksowo wyposażającymi obiekty gastronomiczne.  Sukcesem firmy ALVA Sp. z o.o. jest zadowolony Klient. Zapewnia go dobra jakość oferowanych produktów, atrakcyjne ceny i profesjonalna obsługa. Zapraszamy do współpracy.

 

 

Powrót
Twój adres IP: 54.81.119.14